اخبار همايش

برگزاری نهمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت مجازی

باتوجه به بخشنامه شماره ۳۳۳۸۶۵/و مورخ ۳/۱۲/۹۸ وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، موضوع عدم برگزاری همایشها و کنفرانسها به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بدینوسیله به استحضار میرساند نهمین کنفرانس ملی زلزله و سازه صرفا" بصورت مجازی برگزار خواهد گردید و مراسم افتتاحیه و جلسات ارائه حضوری و کارگاههای آموزشی پیش بینی شده تشکیل نخواهد گردید.

لذا از کلیه نویسندگان و ارائه دهندگان مقالات خواهشمند است فایلهای ارائه مقالات خود را به صورت فایل پاورپوینت یا فایل پوستر به پست الکترونیک دبیرخانه کنفرانس به آدرس info@panel.endri.ir ارسال تا جهت استفاده علاقه مندان در وبسایت کنفرانس بارگذاری گردد.


برگزاری نهمین کنفرانس بین المللی زلزله و سازه در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۸

مراسم افتتاحیه کنفرانس ساعت ۸ صبح تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان


 

برنامه زمانبندی ارائه مقالات به زودی در وبسایت ارائه می گردد


 

نتایج داوری مقالات در کنترل پنل کاربران اعلام گردیده است . لطفا جهت قطعی شدن ثبت نام و چاپ مقاله در کتابچه مجموعه مقالات هرچه سریعتر نسبت به قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایید.


 

قابل توجه کاربران محترم:

برای ثبت نام فقط از طریق سایت اقدام نمایید و به منظور عضویت و ثبت نام در کنفرانس از منوی دبیرخانه اینترنتی که در سمت راست پایین سایت تعبیه شده است استفاده نمایید.

 


:: ثبت نام در نهمین کنفرانس ملی زلزله و سازه آغاز گردید.
پس از برگزاری موفق چندین سال کنفرانس در زمینه سازه و زلزله اینک ثبت نام و ارسال مقاله درنهمین کنفرانس زلزله و سازه که امسال به صورت بین المللی برگزار میگردد آغاز شد. جهت ثبت نام و ارسال مقاله می توانید از منوی دبیرخانه که در پایین سایت قرار دارد اقدام فرمایید.

 


معرفی مقالات برگزیده  کنفرانس جهت چاپ در

Iranian Journal of Structural Engineering

J

 

برگزاری کارگاههای تخصصی

همزمان با کنفرانس چندین کارگاه تخصصی در زمینه مهندسی سازه و مهندسی زلزله برگزار می گردد که عناوین آنها به زودی اعلام می گردد.